PODĚKOVÁNÍ "KÁČERŮM"


Včera odpoledne se uskutečnil event Geocachingu.. ačkoliv já sama se této činnosti nevěnuji, moje maminka je pro tuto aktivitu natolik zapálená, že sama přišla s návrhem vytvořit sérii "keší", které budou zaměřené na moje recepty (řečeno v kostce - najdete keš, najdete jeden můj recept). 

A tak po určité sérii keší, přišla s návrhem vytvořit event, kde by se mohli nadšenci pro tuto sérii sejít a ochutnat některé z receptů, které publikuji.. 

Přípravná fáze byla náročná a samotné pečení základů trvalo až do půl 1 v noci, ale musím říct, že to určitě stálo za to. 

Sešla se velká spousta optimisticky naladěných lidí, vyslechla jsem si spoustu chvály a navíc jsem si mohla přečíst i zpětnou vazbu a musím říct, že jsem tam nenašla jedinou kritiku. 

Tato chvála však nepatří pouze mně, ale hlavně mojí mamince, díky které se mohlo vše uskutečnit a také všem, kteří mi byli k ruce - konkrétně mému příteli a bratrovi s přítelkyní, kteří pomáhali při pečení a organizačních věcech a Janči za přípravu kávy. 

A v neposlední řadě patří jedno velké děkuji také všem, kteří se zúčastnili a pomohli všechno sníst. Navíc musím říct, že mě až dojalo, když za mnou někteří z Vás přišli se sušenkami a dalšími výrobky, které jste pekli podle mých receptů. 

To je pro mě ta nejkrásnější zpětná vazba, to je důvod, proč tohle dělám, protože na druhé straně mých příspěvků za počítačem sedíte právě Vy, čtete je a máte chuť je i sami vyzkoušet. To je něco, co mě velmi těší a ukazuje mi, že mám pokračovat dál..=)