PRÁZDNINY!


Léto je tady a s ním i prázdniny!

Ačkoliv se musím přiznat, že jsem letošní prázdniny zahájila již o pár dní dříve svým krátkým výletem do Londýna, který se mi nakonec nečekaně o den prodloužil zrušením letu. Ale stěžovat si rozhodně nemůžu a ani nechci, protože jsem byla ubytovaná na krásném hotelu a probrala se do nádherného slunečného rána s bohatým výběrem snídaně.

Ale k výletu samotnému jen krátce. Za dva dny jsem měla v nohách minimálně 40km, v sobě jen samé dobroty podpořené kávou a čajem s mlékem (který mám moc ráda, ale paradoxně jsem jej měla v Londýně poprvé). Nepřepadl mě žádný vydatný déšť, naopak jsem si užívala natolik slunečné počasí, že jsem si spálila nosík.. =D

Největším zážitkem však pro mě byla neplánovaná jízda taxíkem, který mě vezl na zmiňovaný náhradní hotel z letiště.

Ale dost k Londýnu.

Přede mnou je léto a tudíž i dostatek volna na načerpání sil pro nový školní rok s mými dětmi.

Malinko si odpočinu i od samotného pečení, protože za posledních pár měsíců ho bylo více než dost, ale určitě si přes léto nějaký nový recept zase vyzkouším, aby mi po pečení nebylo úplně smutno..=)

Určitě bude dostatek času k tomu konečně dopsat recepty, na které mnozí z Vás čekají.

Ale kromě toho všeho na mě čeká spousta koncertů, divadlo, letní kino, výlety, Morava, kavárničky, dortíčky, ale ze všeho nejvíc se těším do Sychrova na Skotské hry. Z těch Vám určitě podám report, protože už teď se na ně velmi těším a jsem hrozně zvědavá, co všechno tam uvidím a ochutnám..=)

A jinak? Nechávám tomu volný průběh a uvidíme, co všechno mi letošní léto přichystá.

Samozřejmě po celou dobu budu stále s Vámi v kontaktu a budu se dělit o své zážitky..=)

A když se Vy navíc podělíte o ty své, budu o to radši..;)

Přeji krásné léto!!! =)